Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan és mit tehetnék ennek...

Hogyan és mit tehetnék ennek érdekében?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy hülyén hangzik majd,de azért szeretnék normális válaszokat.Köszönöm!

Szóval...elég félénk és visszahúzódó vagyok,régebben több barátom is volt(lehet hogy azért mert kisgyermekként könnyebben barátkozik az ember?!),most pedig egy sincs.Tudom,hogy erről én is tehetek,de egyszerűen nem szeretnék Én más emberek után szaladgálni,és azt is tudom hogy nekem is tennem kell ennek ügyében,de ha más sem próbálkozik,akkor egyedül nem tudom fenntartani a barátságot...Viszont már néha olyan kellemetlenül érzem magam,hogy nincs senkim,nővéremmel sem beszélek már olyan sokat,mert neki is van legjobb barátnője,így én háttérbe szorultam,anyukámmal beszélek meg majdnem mindent,de sokat dolgozik és mikor hazaért sem akarom a hülyeségeimmel fárasztani.Fiatal vagyok és még szerezhetek igaz barátokat ,mégis úgy érzem soha nem lesz...Folyamatosan itthon vagyok,mint egy nyugdíjas,pedig én is szívesen elmennék...Unalmamban már főzni is megtanultam,néha én főzök anyu helyett,csakhogy ez akkor sem élet. 15/L


2016. júl. 23. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért akarsz társaságban lenni? Örülök, hogy a sok hülye elkerül. :) Neked is ezt kéne tenned.
2016. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!