Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnek annak erdekeben,...

Mit tehetnek annak erdekeben, hogy ne legyek ilyen zarkozott es maganak valo?

Figyelt kérdés

A leg nagyobb gond az, hogy szornyen maganyosnak erzem magam. A regi baratok szet szeledtek ki ferjhez, ki kulfoldre, a nem annyira jo baratok ugyan itt vannak, de megis folyton el vannak foglalva a sajat elettukkel.

Van munkam, el jarok emberek koze szorakozni, csunya sem vagyok, meg neha vicces is, De barhova is megyek olyan mintha lelekban mashol lennek. Az emberekkel sem beszelgetek annyit, sem a munka helyemen sem mashol, ha szolnak valaszolok, de sosem kezdek magamtol el egy beszelgetest. Pedig regen nem ilyen voltam. Felek hogy ha igy folytatom egyedul maradok. Sokszor el szantam magam hogy na most maskepp fogam a dolgokat csinalni, de nem jott ossze..


2013. jún. 3. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Magamra ismertem, leszámítva, hogy engem nem érdekel senki és semmi, mintha egy másik tudatállapotban lennék.
2013. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!