Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írok egy könyvet amiben kell...

Írok egy könyvet amiben kell lennie egy sulinak vagyis giminek, miről nevezhetném el a sulit?

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 07:18
 1/3 anonim válasza:

Adhatsz neki élő/kitalált személyek nevét

Valós iskolák betűit összekevered, és a kijött szó, ami tetszik

Google fordítóval beírsz szavakat más nyelvekre, és ha valamelyik tetszik, akkor az:D

Meg még van egy pár, találd fel magad, biztos menni fog!:)

2016. júl. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is írok egy könyvet, és az enyémben is van gimi.

Én is érdeklődtem, hogy milyen nevet adjak a giminek, de nem muszáj elnevezni, mert úgy kicsit titokzatósabb, és az olvasok adhatnak maguk egy nevet, és így jobban bele tudják majd élni magukat a könyvbe.

2016. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amennyiben valós településen játszódik, nézz utána annak a híresebb alakjainak - művészek, politikusok vagy miegyéb. Amennyiben nem - és akkor is, ha igen - elnevezheted bármiről! Szó szerint. Én pl.: egy 'Feketeerdei' nevű iskolában tanultam általános iskolában. A névnek nem kell sok mindent jelentenie, de szerintem az sem árt, ha a településhez valamilyen szinten kötődik. Akár a településről is elnevezheted, vagy Petőfiről(xD).
2016. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!