Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Suzuki motorcsere 1. 0-ról...

Suzuki motorcsere 1. 0-ról 1.3-ra megoldható?

Figyelt kérdés
Nos tehát. Adott két Suzuki Swift. Az egyik 2001-es sedan hibátlan 1.3-as motorral, viszont az alja teljes mértékben szétrohadva.(Jobb hátsó futómű ki is szakadt.) A másik egy 99-es, 3 ajtós, 1.0-ás motorral, ami nem szuperál jól (valószínűleg gátrepedéses). Kasztnija rendben van. Na most adott a válaszhoz az információ. Kérdés az, hogy az 1.3-as motort át lehet-e építeni az 1.0-ás helyére? Ja, szervó mindkettőben van, mindkettő manuál váltós. Kérem olyanok válaszoljanak, akik jártasak a témában! Előre is köszi mindenkinek! :) (Ha szükség van még infóra, tudok adni.)

2016. júl. 24. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudtommal átlehet rakni, de azért kérdezz utána a facebookon. Van egy pár Swiftes csoport, amiben rengeteg bontós, tuningolós benne van, mindenre megkapod a választ.

Arra készülj, hogy nem 2 forint lesz az átírás így..

2016. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok. :) Én csupán a szerkezeti dolgokra vagyok kíváncsi, hogy minden egyezne-e. Köszi a választ! :)
2016. júl. 26. 09:46
 3/4 anonim válasza:
Na erre én is kíváncsi lennék :)
2017. jan. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elso vagyok:

Ha jol tudom a km orat is cserelni kell, es szerintem a valtot is..

De mondom, facen sok suzukis oldal van, ahol teli vannak szakikkal, enis rengeteg mindent ott "tanultam' meg.

2017. jan. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!