Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen adatoknak kellene...

Milyen adatoknak kellene szerepelnie egy adásvételi szerződésben, gépkocsi motorjának a vásárlásakor?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy van egy motor amit meg szeretnék venni, de az eladónak csak a motor van, nincs hozzá semmilyen papírja. A motorszám tiszta, nem lopott! Az okmányiroda elfogadja így is, majd ha át akarom papírozni a kocsit!?

2015. jún. 10. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki allitja, hogy nem lopott? Az elado? Ahaaaa....


Az elado koteles potolni a papirokat, ha elvesztette oket. Ha nem akarsz magadnak kemeny torturat, ne vedd meg igy a motort, akarmilyen jo vetelnek tunik is.

2015. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A motorszámot magam ellenőriztem le, autószerelő az illető és egy tartozás fejében kapta a motort, és úgy akarja eladni nekem.
2015. jún. 10. 10:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Oooo, szoval 'kapta'? Es nincsenek papirjai? Akitol kapta, annak jogos tulajdona volt, vagy siman egy lopott mocitol probalt meg igy megszabadulni?


Ugyis mindegy mit mondunk, megveszed mer' olcson adja meg mar raizgultal, es a kapzsisag erosebb mint a jozan esz. Vedd meg, aztan szivj vele az okmanyirodaban honapokig, ha egyaltalan sikerul atirni es nem kerul elo a jogos tulaj, hogy helllllo, megjottem a motorert...

2015. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!