Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a különbség az OVS és a...

Mi a különbség az OVS és a Play It között?

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj...nem rég tettem fel ezzel kapcsolatban kérdést és a válaszok alapján szerintem: A play it ilyen gamereknek van de ha mondjuk csak kifejezetten pl unfield al akarsz találkozni vele ott is tudsz mert neki van gameplay csatornája is.De nem hinném hogy mondjuk Viszkok Fruzsi elmegy ilyenre.Vagy nem tudom lehet😂 Az ovs en meg szerintem mindenki ott van.De mondom csak szerintem ..nem voltam meg egyiken sem
2016. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már mindkettőn voltam.

Tulajdonképpen az OVS arról szólna, hogy az összes Youtubos ott van, és lehet autogrammot kérni, fotót, stb. tehát ez konkrétan a videósoknak van.

A Play it pedig alapvetően egy gamer rendezvény, ahol kipróbálhatsz rengeteg új és régi játékot, technológiát, és persze itt is jelen van a legtöbb youtuber is, nem csak gamer youtubosok, hanem Pamkutyán keresztül Unfieldig rengetegen, ez csak amolyan marketing szempontból, hogy minnél többe jöjjenek. De a Play it az egyébként nem youtubos esemény. :)

2016. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, hú nagyon nagyon köszönöm a válaszokat életmentő volt! :)
2016. júl. 25. 13:08
 4/4 anonim válasza:
100%
az ovs csak videós találkozó ,a playten pedig vannak videósok meg sok sok-játék stand, játék bemutatók,cosplay stb...
2016. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!