Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet weboldalt készíteni?

Esztih14 kérdése:

Hogy lehet weboldalt készíteni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 25. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél? Mert ha a kérdésre felelek, akkor kitiltanak innen, mert lefoglalom a szerver kétharmadát.

A weboldal készítés tudománya nem is egy, hanem több szakma, amit évekig tanulnak azok, akik hivatásszerűen űzik.

aligha erre gondolsz, de akkor mit is szeretnél pontosan?

Ne írd le még egyszer a kérdést, mert ilyenkor ez szokott jönni.

A célodat fogalmazd meg.

Pl. gyorsan, egyszerűen szeretnék valami blogot magamnak, ami ingyenes, nem kell hozzá tudás, s könnyű kezelni.

Ezt, meg ezt helyeznék el rajta, ilyen tartalomra gondoltam.

2016. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ tudnál még segíteni? Egy egyszerű könnyen kezelhető oldalt szeretnék létrehozni . Verseket szeretnék rá kirakni . Saját verseket. Nem vagyok ismert költő vagy egyáltalán költő féleség csak szoktam írni és többen is azt mondták nekem csináljak egy oldalt ahova kitehetem őket. Jó lenne ha az ingyenes lenne .
2016. júl. 25. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:
vmi ingyenes blog oldalra
2016. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!