Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon félek a szecska avatótó...

Nagyon félek a szecska avatótól. Szeptemberben kezdem a gimit. Tippek?

Figyelt kérdés

Mire számítsak? Mennyire "durva" ez a szecska dolog? N nagyon vagyok tisztába az ilyen dolgokkal.. valaki segítene? Nagyoon megköszönném.

15/L



2016. júl. 26. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj el rá. Ennyire egyszerű. Ami meg a suliban rendes iskolaidő alatt lesz, az meg nem vészes, hisz meg van kötve a kezük, ott vannak a tanárok. Ha meg valami olyat akarnak veled csináltatni, amit nem szeretnél, akkor faképnél hagyod őket, nem kényszeríthetnek. Tapasztalatból beszélek.
2016. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Húú. Nagyon köszi a gyors választ :)

Ezek szerint te már túl vagy rajta :D

2016. júl. 26. 16:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért menj el:) annyira nem.gáz az:) én sem csináltam meg minden ostobaságot... ha nem mész el az az osztályod cserben hagyása... nem indítanál túl jól.. 17/L
2016. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképp elmegyek. :) Csak azért megnyugtató hogy nincsenek olyan "durva" feladatok....
2016. júl. 26. 18:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, túl is vagyok rajta meg nem is, mert én külön a délutánira nem mentem el, a délelőttin sem csináltam meg mindent. Lehet mondani, hogy osztály cserbenhagyása, de semmi kedvem nem volt hozzá, egymagam sokkal hasznosabban el tudtam tölteni azt az időt. De te ha akarsz menj el, annyira nem durva, illetve nyilván senki se kényszerít, amire ne menj el, az az egyetemi gólyatábor! Azt érdemes kerülni... de az már más téma, és neked még messze lesz.
2016. júl. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kösziiiiii :)
2016. júl. 26. 19:31
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen. :)
2016. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Akkor te már egyetemista vagy? :O

Esetleg privátban írhatnál néhány dolgot a gimiről :DD tényleg elég keveset tudok :/

2016. júl. 26. 20:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Menj el, nem olyan vészes, senki sem hal bele. Mitől félsz?
2016. aug. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Írtam már, hogy mindenkêpp elmegyek :D

Nem tudom. Csak hogy miilyen gáz feladatok lesznek

2016. aug. 14. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!