Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen jó, kollégiumos gimnázi...

V.Tina kérdése:

Milyen jó, kollégiumos gimnáziumok vannak Szegeden vagy Baján, ahol ki lehet jutni Amerikába cserediákként?

Figyelt kérdés

Jól tudok angolul, és szeretem is ezt a nyelvet. Lassan el kéne döntenem, hogy melyik iskolába szeretnék továbbtanulni. Azért Baján vagy Szegeden szeretnék gimibe járni, mert mindkettő nagyjából ugyanolyan távolságra van a városunktól.

Hallottam, hogy Szegeden a Deákból ki lehet jutni Bostonba cserediákként, de tesóm Deákos ismerősei azt mondták, hogy nem szép suli, és kicsit furcsa hely is szerintük. Bajai iskolák között még nem néztem közül, és a közeljövőben nem is tudnék utánanézni, mert nyaralni megyünk, ahol nem lesz internet (hála az égnek :D)

Az is fontos, hogy legyen kollégiuma a sulinak, vagy egy másik, a közelben lévő iskolának, mert kollégiumba szeretnék menni. Bátyám utazgat Szegedre, minden nap másfél óra oda, másfél óra vissza, és ez nagyon időigényes és fárasztó lehet.


Ti milyen ilyen gimnáziumot ajánlanátok, aminek a színvonala is a magasabb kategóriába tartozik?


Előre is köszönöm :)


2016. júl. 26. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csak a sulival tudsz elmenni cserediáknak, vannak külön csereprogram-szervezetek, pl.: AFS
2016. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ó, ezt el is felejtettem, köszönöm! :) :D
2016. aug. 5. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!