Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Soha nem megyünk nyaralni...

Soha nem megyünk nyaralni sehova. Hogyan mondjam el a szuleimnek hogy megértsék igazan hogy szeretnék egy élményt nyárra?

Figyelt kérdés

Apukám 60 éves anyukam pedig 56 és soha nem akarnak sehova menni.

Nagyon nem szeretem az első napokat amikor el kell mondani hogy ki hol volt nyáron és mit csinált. Annyira rosszul érzem magam ilyenkor amikor én csak azt válaszolom hogy otthon voltam egész nyáron. Idén sulit váltottam Pestre ezért a vidéki barátaimat is elvesztettem. A pestiek pedig állandóan nyaralnak össze-vissza. Sokszor mondom a szüleimnek hogy elmehetnénk valahova legalább egy napra de soha nem akarnak. Ilyenkor mit tegyek hogy egy kicsit feldobjam a nyaramat?

13/L


2016. júl. 26. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj táborba, oda a barátaiddal is mehetsz.
2016. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem lehet, hogy a szüleid az anyagi helyzetük miatt nem akarnak menni sehova?
2016. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A táborral az a baj hogy már mindegyik betelt.

Anyagi gondjaink nincsenek, jól is keresnek a szüleim (nem vagyunk gazdagok) csak nem akarnak menni sehova. Próbáltam már a volt osztálytársaimmal találkozni de ők nem akarnak.

Egyszer mondta anya hogy elmegyünk majd strandra de azt is elfelejtette vagy nem akarta szóba hozni aznap. Strandon is még csak egyszer voltam életembe és akkor sem a szüleimmel.

2016. júl. 31. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!