Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szervusztok. A kérdésem úgy...

Zsoca1974 kérdése:

Szervusztok. A kérdésem úgy hangzik hogy ki mit tud a csepeli bányatavakról van e ott nudista rész, lehet e nudizni? Jár e oda nudista közösség? Van e lehetőség meztelen napozásra?

Figyelt kérdés
Sajnos nem értem s szomorú vagyok hogy itthon egyre inkább megszünnek a nudista tavak s lehetőségek, amik oly hosszú évtizedekig adva voltak, s senkit sem zavartak az ott napozó nudisták..hacsak nem költesz komoly pénzeket rá, lásd pl balaton.. egyre inkább szűkülnek a lehetőségek..mondjuk ezért jó hogy lesz kertem:)de azért kár hogy egy nádfal s egy kert kell hozzá ha zavartalanul akarok meztelenül napozni s nem szeretném a fél fizetésemet egy pár napos nyaralásra költeni!Az omszkin már fürdeni sem lehet nem hogy nudizni!Megnéztem a Lupa honlapját, és láttam hogy az elkövetkező években ott is komoly átalakítások lesznek,.civilizált strandot csinálunk a bányatóból címmel!Ami egyértelmüen azt jelenti hogy a nudizás hamarost de ott is megszünik!Én eddig oda jártam.. most vettem kis családi házat Csepelen.Szóval ha valaki erről tud valamit kérem írjon rám.. Üdv..Zsolti

2016. júl. 28. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Bányatóban mindenütt tilos fürdeni, és legális szabadstrand csak néhány van az országban.
2016. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xyasdd válasza:
nem ez volt a kérdés H...., Van sok bányató csepelen és környékén de a legtöbbnél szerintem furcsán néznének ha látnának valakit nudizni. Mindenesetre lakott területen kivül legális a nudizás ugytudom tehát olyan tavat kéne keresni ahol nincsenek hétvégi házak sem.
2016. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!