Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire használjak egy könyv...

Mire használjak egy könyv vastagságú üres, csíkos füzetet?

Figyelt kérdés
Kreatív dolgokkal szeretném megtöltni, ami kicsit személyes is. Őszintén fogalmam sincs még nekem sem, hogy ez alatt konkrétan mit értek. Idézetes, verses füzeteim már vannak, sztoriírós is, naplót nem írok. Mégis kéne valami ötlet (vagy akár több vegyítve), amie egy ilyen hatalmas papírnehezéket ki lehet használni.

2016. júl. 31. 09:05
 1/3 Titusztitusz ***** válasza:
Ha nem akarsz bele naplót vezetni,(Amire pedig a legideálisabb lenne...)akkor gyüjtsél bele kedvenc idézeteket-közmondásokat-életbölcsességeket...
2016. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is kaptam ilyen füzetet tavaly, leckefüzetként használtam. De vezethetsz benne aktákat is az ismerőseidről, hogy mindig tudjad, hogy például mikor van a szülinapja és minek örülne. Rakhatsz bele fotót, meg minden. :) Vagy. Írj bele feladatokat, teendőket magadnak. Esetleg bakancslistát. Rajzolj bele játékokat (pl. keresztrejtvényt, sudokut, labirintust), majd úgy egy év múlva csináld meg őket! Addigra talán már elfelejted a megoldást. :)
2016. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem lerajzolhatod vagy leírhatod az életed szép történeteit. :)
2016. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!