Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két órát bír a tamponom?

Két órát bír a tamponom?

Figyelt kérdés
Az első két napon két óra után átázram, o.b. minit használok. Megpróbáljam a normált. Még szűz vagyok. 15l

2016. júl. 31. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak addig használtam mini tanpont,míg rá nem jöttem a technikára,hogy milyen szögben kell. Aztán már nomrüált gasználtam,pedig szűz voltam.

Szerunrem hasznákd nyugodtan. Vagy csak az első néhány bapban,mikor erősebb a vérzésed

2016. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet, hogy rosszul helyezed fel, csak nem érzed
2016. aug. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem a mini tampon félóra alatt. Fokozatosan hasznaltam minél nagyobbat. Most Super Plus t hasznalok az a legjobb. Szerintem nyugodtan hasznalj nagyobbat! Ha van valami kérdésed irj nyugodtan ! 14/l
2016. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az elobbi vagyok *fél óra alatt megtelt
2016. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is minit használok és hasonló a problémám, a második napon már egy óra után csöpögősre áztam. Ahogy így összehasonlítottam a mini és a normál között nincs akkora különbség, én is váltani fogok arra. Ha a minit már magabiztosan helyezed fel még szárazabb hüvelybe is, szerintem akkor válthatsz. Nekem egyik barátnőm, aki szűz, super plust használ, szóval ne hallgass azokra akik azt állítják, hogy szüzeknek még tampon se kéne, de ha mindenképp, akkor mini.
2016. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!