Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 éves, lány vagyok. Nem...

12 éves, lány vagyok. Nem mondom hogy nincs mellem, de nem is nagy. Osztálytársaim mind "beképzelten" hordanak topot, akkor is ha semmi szükség rá. Meg is szóltak, mert én nem vettem fel. De ha nincs rá szükség! Akkor miost mi a helyes?

Figyelt kérdés
Ha van, vagyha nincs? Nem akartam durva lenni, de valaki csak a háját tömködi bele! Én vagyok elmaradva? Az én mellem kicsi? Vagy ők túl "nagylányok"?
2010. ápr. 17. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kell velük foglalkozni. Én már 13 vagyok, és egyáltalán nincsen mellem. Az osztálytársaimnak mind van, de viszont az egyik lánynak nagyon kicsi melle van még, és hatalmas melltartót hord, hogy úgy tűnjön, " mint ha..." Mondjuk engem nem zavar, hogy még nincs...
2010. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Inkább melltartóra gondolsz, nem?

Figy, nem ők döntitek el hogy te mikortól hordhatsz melltartót. Meg amúgy is, 12 évesen nekem még el se kezdet nőni. Most meg már 80/C-s. Szóval ne aggódj, ebben a korban ez még normális hogy ilyen kicsi. Az osztálytársaid meg csak próbálnak nőciskedni, ne foglalkozz velük. ;)

2010. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
amúgy 19/L
2010. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem sincs túl nagy mellem, csak iskolában hordok topot. De 12 évesen én még nem hordtam; szerintem ne törődj velük. Vagy ha kínosnak érzed, akkor vegyél fel, és kész. Nem kell melltartót, de egy topot még az is hordhat, akinek egyáltalán nincs melle. Vagy csak akkor vedd fel, ha lesz tesi, amúgy senki nem látja ;) 15/L
2010. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi, csak komolyan kiakasztanak, mintha ezzel ők "felettem" lennének... Nem menőzök, de a gondolkodában én talán éretebb vagyok... nem tudom, de nem is fogok velük foglalkozni... :P
2010. ápr. 17. 21:38
 6/12 anonim ***** válasza:

én 13 évesen kezdtem topot hordani. semmi mellem nem volt(most sincs x]), csak azért hordtam, mert tudtam, ha majd idővel megnő, és nem hordok melltartót/topot, le fog kunyulni az egész xD

és igaz, a mai napig egyáltalán nem szeretem a melltartót hordani, de muszály, mert különben lecsüng az egész minden :)

17 éves vok

2010. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*muszáj(bocs a hibáért, fáradt vok)
2010. ápr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem az osztálytársaim 10 (!!!) évesen kezdtek el hordani, és én is azonnal beszereztem egyet mert nekem is mondogatták hogy én nem... De a húgom egyik osztálytársa meg 9 évesen kezdte
2010. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én 12 éves koromban kezdtem el melltartót hordani, mert muszáj volt. Nagyon korán érő típus voltam. Várható volt, mert anyum is az volt. 12 évesen úgy néztem ki, mint egy 15 éves. Nagy mellem volt a többi 12 éveshez képest. Gyorsan megnőtt és azóta semmi :DDD Szerintem ugyan akkora.

Ha Neked nem muszáj hordani akkor ne hordj :) Én is csak azért hordtam, mert muszáj volt. Ha nem lett volna muszáj felnem veszem xD :D

2010. dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
amúgy 18/L :)
2010. dec. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!