Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha el veszik a jogsit hogy...

Ha el veszik a jogsit hogy kaphatom vissza és mennyiért? Ha bódult állapotban vezetem.

Figyelt kérdés
Ujjra kel vizsgázni ha igen annak a költsége menyi bódult állapotban való vezetés miatt meg menyi időre vehetik el.Bírság mekkora lehet.
2016. aug. 1. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt hittem, a megszerzéséhez is kell írni tudni. Ilyen sok hibával…, na mindegy. Hagyjuk. Nem, törvényesen nem pénzért vehető meg a jogsi. Sem rendesen, sem visszaszerzés esetén.

Amikor elvették, akkor határozatban leírták azt is, milyen módon szerezhető vissza. Kérj meg valakit, olvassa fel neked. Sajnos visszakaphatod, ha nem végleges volt.

Én senkinek nem adnám vissza, aki ittasan ült kocsiba, vagy kábítószer hatása alatt.

2016. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!