Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayről egy nap alatt ha...

Ebayről egy nap alatt ha rendeltem het csomagot akkor annak lehet valamiféle vám vagy áfa vonzata?

Figyelt kérdés

2016. aug. 1. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanarrol a helyrol? Nekem volt mar ilyen , de nem szamitottak ra semmi fele pluszkoltseget.
2016. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ugyanarrol a helyről csak igy összesen egy nap alatt hét csomag lett 😊
2016. aug. 2. 08:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem problema szerintem😊 Nekem siman megszokott jonni.
2016. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugye vagod, hogy nem a csomag mennyisegetol fugg, hogy kell fizetni afat/vamot, hanem attol, hogy a csomag tartalmanak mekkora az erteke.

x ertek alatt nem kell fizetni semmit

x ertek felett csak 27% afat (de az afat nemcsak a termek ertekere, hanem a postakoltsegre is felszamoljak)

y ertek felett pedig 27% afat es vamot kell csengetni a magyar allamnak


nem mindegy, hogy 30 darab 100 forintos fulbevalot rendeltel, vagy 1 darab 30ezer forintos cuccot! Meg az se mindegy hogy honnan. Ha Eu-n belul rendelsz akkor ezeket meguszod.

2016. aug. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!