Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Androcurt és Estrimaxot...

Androcurt és Estrimaxot szedek már 5 napja és a tüneteim eléggé elviselhetetlenné váltak. Ez ebben az időperiódusban normális lehet?

Figyelt kérdés

5 napja kezdtem el a MtoF hormonterápiát, és a transzvanillán olvastam, hogy kinél milyen tünetek jelentkeztek 3-4-5 hónapban. A lényeg, hogy az én tüneteim hőhullám, utána fázok, csípőfájdalom, de az nagyon, mell és mellbimbó fájdalom, lengőbordák alatti fájdalom, medencecsontnál érződő fájdalom, néha hasi és gyomorfájdalom, és igazából az aggaszt, hogy nálam ez az 5.nap másnál ezek a tünetek meg 3-4 hónap után léptek fel először. Aggódnom kéne emiatt, vagy ezek átmenetiek és el fognak múlni? Leginkább sorstársaim válaszát várnám, és lehetőleg normális váaszokat várnék! Előre is Köszönöm!!

18/MtoF


2016. aug. 2. 13:11
 1/2 anonim válasza:
Persze ez minden hormon kezelesnel igy van foleg a hormonhaztartasodat boritja fel nagy mellnovekedes hohullam piheges sirogörcsök erzelmi labilitas ez van a te ösztrogen+androgen kombod eseteben is. Javaslom a Csontdaralok cimu filmet mikor a smasszer tesztojat kicserelik noi hormonra.
2016. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!Igen, már a sírógörcs dolog is megvolt 2 napja.... :D
2016. aug. 12. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!