Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan játék, amit thevr-tó...

Van olyan játék, amit thevr-tól láttatok, de nem tetszett? Esetleg ami igen?

Figyelt kérdés

Ami nem tetszett:

Inside , Unravel ,

Ami tetszett:

The Evil Within, Uncharted 4 , Bloody Trapland , Sherlock Holmes , SOMA , Dead Space , Dead Secret , és még sorolhatnám!!!


2016. aug. 2. 13:30
 1/7 anonim válasza:

Ami tetszett:

Inside, Unravel, Uncharted 4, Rise of Tomb Raider, Sherlock Holmes, Until Dawn, The Evil Within, Dead by Daylight és még rengeteg más

Ami nem: Dead Space meg nem nagyon jönnek be a vive-os játékok bár abban is vannak jók

2016. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A VR-os játékbemutatók tetszenek annak ellenére hogy nehéz átadni a VR élményt 2D videókon.

A sima 2D gameplay-ek nem tetszenek és azokat már nem is nézem. Elvégre TheVR a csatorna neve. Ehhez képest túlnyomórészt mindenféle nézőszámvonzó játékok vannak amiket mások is nyomatnak és igazi VR tartalom még mindig kevés.

Az lenne nagy durrantás, ha olyan VR gameplay-eket vennének fel, amiket VR headsetben is meg lehet nézni (side by side). Elindítom a mobilon a tyúbot azon elindítanám a videójukat és betenném a mobilt VR headsetembe és nézném.

Az ilyen videókat már szinte bárki meg tudná nézni. Okostelefonja majdnem mindenkinek van. Hozzá való megfelelő VR headsetet 5000 forintért is lehet már kapni. Ezzel átjönne az élmény. Hasonlóra gondoltam:

https://www.youtube.com/results?search_query=side+by+side+3D..

2016. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint a Heavy rain volt a kedvencem tőlük. Az Unravel nagyon aranyos volt. A Darksouls 3-at és az Uncharted-ot is szerettem :) Ami nem igazán tetszik az a vive-os zombis demók :S
2016. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jááájjj, pont a Sherlock Holmest hagytam ki :D
2016. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amik nem tetszettek: Dead Space, Hitman, Soma, Walking Dead, Watch Dogs 2, Quantum Break,

Amik tetszettek: Far Cry Primal, Dark Souls 3, Maize, Kholat, meg még sok minden van, ami tetszett, ők a kedvenc videósaim, csak mivel amiket felsoroltam, azokat a játékokat nem néztem, hiába tőlük van, nem tetszett egyik se, de azokból a játékokból a legjobban a Quantum Break és a Hitman-t utálom a legjobban:D

2016. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak: utáltad a walkind dead-et? Én imádtaam :) egyik kedvencemmé vált
2016. dec. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. És az utolsó válaszolónak: Igen, nem tetszett, nekem annyira nem jön be, a sorozatot sem néztem. Ízlésektől függ:D
2017. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!