Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Apple ID-t elfelejtette a...

Apple ID-t elfelejtette a tulajdonosa, de még az email címet is. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy iphone 4s-t.Kb 3 évig állt a fiók mélyén.Egyik barátomé volt.Anno elfelejtette az Apple ID bejelentkezési adatait,és vett másik nem apple telefont.Van pénze,szóval nem jelentett neki gondot.Nekem adta,ha tudok valamit kezdeni vele megtarthatom.Viszont sem az email címet nem tudja,sem a bejelentkezési adatokat.Van valami megoldás erre a problémára?BE tudok lépni valahogy? Addig eljutottam,hogy csatlakoztam a wifi hálózatra.De nem tudok bejelentkezni.

#Apple ID #elfelejtett adatok
2016. aug. 2. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha semmilyen infót nem tudsz, nem fogsz tudni belépni és megkerülni sem a védelmet. Gondolj bele, ha lopott lenne és bármilyen adat nélkül be lehetne lépni, senki nem venne ilyen nulla védelemmel rendelkező telefont.


[link]

2016. aug. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor kaptam egy levélnehezéket ezek szerint.
2016. aug. 2. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!