Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » PayPal-Maestro mennyire...

PayPal-Maestro mennyire működő képes?

Figyelt kérdés

Néhány napja nyitottam egy folyószámlát (Erste) , kedvezményesen kaptam volna dombornyomott kártyát, viszont nem ezt választottam, "úgy sem használnám külföldre" indokkal. Így Maestro diák kártyám lesz, és rendszeresen eBay-ezek, természetesen rákerestem, hogy tudok-e majd regisztrálni vele, és sajnos mindenhol azt olvastam, hogy szinte lehetetlen, de olvastam azt is, hogy valakinek elfogadta és tud vele eBay-ről rendelni.

Azóta is bizonytalan ez az egész, vagy már lehet vele gond nélkül regisztrálni?

Köszi.:)



2016. aug. 3. 03:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Unicredit Maestroval használtam évekig paypalt. Semmi gond vele. Habár azóta lecseréltem, mert kb csak erre volt jó, semmi más helyen nem fogadták el.
2016. aug. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Talán nekem kifejezetten erre lenne használva ez a kártya, köszönöm a választ :)
2016. aug. 3. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:

A Maestro sajnos nem teljeskörűen elfogadott. Magyarországon még egész jól használható, de sok országban alig.


Egyetemistaként az ember nyilván spórol ahol tud, a bankköltségek helyett másra költi inkább azt a pénzt.


Viszont egy nem dombornyomott Visa Electron évente 3500-4000 ft között van. A Maestro sem sokkal olcsóbb gondolom.



Esetleg még megoldás lehet, hogy igényelsz Visa Virtuális kártyát.

Az éves díja kb. 1500 forint. Ez csak egy neten használható kártya. Csak kártyaszám, lejárati idő és biztonsági kód van rajta. Kvázi csak egy műanyag lapra ráírva.

Időzáras limittel van védve, használat előtt megemeled annyira a limitet amennyi kell. Utána pedig visszaállítod vagy visszaáll magától rövidesen 1 ft-ra.

Így ha meg is szerzik az adatokat, semmit nem érnek el vele.


És Visa, tehát az elfogadottságával sincs gond, a PayPalon sem.


Egy ilyen még akkor is hasznos, ha amúgy a fő kártyád mindenhol elfogadott.

2016. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!