Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bűnös vagy ártatlan?

Bűnös vagy ártatlan?

Figyelt kérdés

Egy nő arcon vág egy fiút, mert megnézte a fenekét. A fiú elesik, beveri a fejét majd meghal.

A tárgyalásra megjelenik az egy évvel fiatalabb önmaga, mert érdekli az ítélet. Az idősebb énje elmegy a mosdóba, majd megszökik, nem találják meg. Az történéseken változtatni nem lehet, egy év múlva megfog ismétlődni a baleset.


El lehet ítélni a fiatalabb nőt, a még meg nem történt baleset miatt (ha már ott van a tárgyaláson)? Habár még nem történt meg nála a fenti baleset, de megfog.


2016. aug. 3. 11:48
 1/2 Hajnal2003 válasza:
Már bocs de ez ugye nem megtörtént eset mert az elég fura lenne és hihetetlen szóval szerintem nem lehetne elítélni mert még nem történt meg és amugy is a fiu/férfi megsértette a nö magán terét de amugy a fiu oldalárol nézve szerintem ha nem ismerte a nőt akkor mért kell fogdosni?!
2016. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Basszus. Hirtelen eszembe jutott az a film...fúú nem tudom mi a film címe...a lényeg az, hogy valami fura modon a jövőbe tudnak látni gyilkosság, lopás stb...szóval letartoztatják amit még elsem követett...de elfogja mondjuk olyan 5 év mulva :D
2016. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!