Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valaki akinek hajtépés...

Van valaki akinek hajtépés mániája van? Hogyan lehetne abbahagyni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és negyedik osztály óta nem tudok leállni. Régebben nagyon szép derékig érő hajam volt, most pedig már a vállamig sem ér le.. és mindenki kérdezgeti, hogy mi tortent a hajanmal.. és akármennyire is próbálok nem tudok leállni. Egy ideje most is szépen nőtt a hajam erre megint elkezdem, és egy hét után már ugyanott vagyok. Segítség!!!😫

2016. aug. 3. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Mentális probléma. Vagy van annyi akaraterőd hogy megállod, vagy orvos segítségére lesz szükséged.
2016. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2*Sü ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ez egy kényszerbetegség. Ha magadat nem tudod kontrollálni, nem tudod nem csinálni, akkor célszerű felkeresni egy pszichológust.
2016. aug. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!