Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan idézzek szellemet?...

Hogyan idézzek szellemet? Többi lent

Figyelt kérdés

Szeretnék szellemet idézni ,de nem magamnak van 1-2 ember akit utálok és tönkre tették az általános iskolai éveimet még van 1 évem velük és megszeretném bosszulni és szellemet vagy démont küldenék rájuk

lehetséges egyáltalán ilyen ??

UI.: idéztem már szellemet úgyhogy nem vagyok tapasztalatlan



2016. aug. 3. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem létezik se szellem ,se démon idézés...


Majd kinősz ezekből.

2016. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te nem vagy normális. A kérdésed, Hogyan idézzek szellemet?...UI.: idéztem már szellemet úgyhogy nem vagyok tapasztalatlan...most akkor ez, hogy is van ? Amire bemegyek a szobádba rendet rakj földi hallando!.


#1 nek igaza van...majd kinövöd...túl sok anime meg supernatural mi ? :D

2016. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 arra lennék kiváncsi , hogyan küldjem rá egy emberre és utálom az anime-ét és igen is léteznek
2016. aug. 3. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valóban léteznek, mutass EGYETLEN EGY bizonyítékot is :)


Nem tudsz? milyen kár...


De ha ennyire biztos vagy benne, hogy léteznek és már idéztél is szellemet, miért nem csinálod az 'egyszerű' módon?


Írd fel egy papírra az 'áldozat' nevét és idézd meg a szellemet, mondogasd neki, hogy kísértse őket és várd meg, hogy meg legyenek ijesztve... vagy kísértve, tudom is én.

2016. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 2*Sü ***** válasza:

A szellemidézés fogalma a 19. században született meg. Előtte ismeretlen volt a fogalom is, a jelenség is, legalábbis abban a formában, ahogy arra ma gondolunk. (Talán a természeti népeknél volt valami hasonló, de egészen eltérő koncepcióban, lásd: sámánok, táltosok. De náluk is általában az volt, hogy erre csak egy arra alkalmas személy képes, nem mindeni.) A spiritizmus akkortájt – a 19. században – divatos, de – miután rendre kiderült a legtöbb médiumról, asztaltáncoltatóról, szellemidézőről, hogy szimpla csalók, illuzionisták – rövid életű okkult irányzat volt. Persze nem hallt ki az irányzat teljesen, egy szűk réteg mindig van, aki hisz benne – akik vagy túl fiatalok, vagy bolondok –, néha filmek, regények is leporolják a témát, ami segít életben tartani ezt a rövid életű irányzatot.


Ergo két eset van: Vagy kinövöd idővel azt, hogy higgy benne, vagy érdemes lesz később keresned egy pszichológust, rosszabb esetben pszichiátert.

2016. aug. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
PLSSSSS....#2-es vagyok...gondolj bele ha tényleg lehetséges lenne amit te írsz... ??? Mi lenne a földön :D ??? Szellemek /démonok szerintem nem léteznek... :)
2016. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!