Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan idézzek meg egy konkrét...

Hogyan idézzek meg egy konkrét szellemet?

Figyelt kérdés
Nagyszuleimmel szeretnék beszélni. Van aki születésem előtt jóval ill. van aki kisebb koromban halt meg. Légyszi segitsetek. Mindenképp egyedül csinalnam (olvastam pár helyen, hogy nem lehet)

2015. szept. 19. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Részvétem hogy meghaltak a nagyszüleid, de bocsi, olyan nem létezik hogy szellemidézés, ez a szomorú valóság :/
2015. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, csak olyan sokat írnak róla, meg más kérdésnél és írták, hogy kipróbálták, stb.
2015. szept. 19. 22:50
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálni kilehet, csak nem fog sikerülni
2015. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne csináld. A holtakat békén kell hagyni. Vagy nem fog sikerülni, vagy olyat idézel meg, akit nem akarsz. Annak, hogy úgy süljön el a dolog, ahogy te akarod, minimális az esélye. Az ilyesféle dolgok veszélyesek.
2015. szept. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Egyedül jobb csinálni nyugottabb a környezet.

Gyujts egy gyertyát és koncentrálj az elhunytra ennyi ami ennél több az felesleges dogma.

még a gyertya se kell csak max a hangulat kedvéér szoktak gyujtani.

Viszont ha a nyagyszüleid lelkét már felzabálták az fog megjelenni helyette aki felzabálta az meg nem fog tetszeni tulságosan :P

2015. szept. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Legoman ***** válasza:

Egyik rokonom a halott anyját szerette volna látni, és mindig megidézte őt fejben. Mindig megjelent, és beszélgetett is vele, de egy nap már nem jelent meg senki neki, és mikor kinyitotta a szemét, egy kopasz férfi fej nézett vissza rá. Árnyakat, suhogásokat látott és hallott. Félt egyedül abban a házban. Persze azután sikerült elküldeni a szellemet, és lecsendesült minden, de azt mondta, hogy többet nem csinál ilyet.


Ugye ismerős az a mondás, hogy:

Saját kárán tanul az ember.


És ez a másik:

A bölcs ember mások kárán tanul.

2015. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 putnoki82 válasza:

én nem tenném főleg nem egy profi nélkül nem egyedül meg főleg

[link]

2015. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Legoman

Haq valaki elkezd ezzel foglalkozni nics visszaút fejlődni kell mert kicsinálnak.

Arról hogy a barátod nem volt elég erős hogy feldolgozza arról csak nő tehet.

Ha úgydöntött valaki hogy belevág viselje a következményeket.Ez alól nem lehet kibújni mindenki a saját sorsáér felelős.

2015. szept. 21. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bocs rokonod
2015. szept. 21. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Legoman ***** válasza:

Én ezt tudom, de még az illető nem kezdett bele (legalábbis remélem).

Gondoltam, hogyha elmesélek neki egy történetet, akkor majd alaposabban átgondolja, hogy hozzáfogjon-e vagy sem.

2015. szept. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!