Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » PLL! Csak szerintem hízott...

PLL! Csak szerintem hízott meg Alison?

Figyelt kérdés
Az első évadokhoz képest a visszatérése utáni epidózokban feltűnően teltebb lett. Nem azt mondom, hogy kövér, de ahhoz képest, hogy ő cukkolta Hannát a súlya miatt, most Hanna ugyanígy tehetne.

2016. aug. 4. 23:09
 1/6 anonim válasza:
A színésznő (Sasha) betegség miatt hízott meg egy kicsit
2016. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem Alison nem lett teltebb csak kifejlődött. Az első pár évadban még mondhatni kislány volt.
2016. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Látni rajta, hogy meghízott. Az arcán, a karján, derékban is.
2016. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Alison nem hízhatott meg, mivel ő egy kitalált karakter. Az őt alakítani Sasha Pieterse viszont tényleg meghízott, hormonproblémák miatt.
2016. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sasha az első évadban még csak 13 éves volt és amikor vissza jött már 15-16 volt szóval már a serdülőkor végén járt kb és mondta egy interjúban is hogy hormon problémákkal küszköd és egy csomó kerdést kapott a súllyával kapcsolatban
2016. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
82%
Fejlődött is igaz mert az elején még csak egy 13 éves kislány volt. De a betegsége miatt hízott
2016. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!