Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan töröljek egy kérdést...

Hogyan töröljek egy kérdést erről az oldalról?

Figyelt kérdés
Lenne egy mára már elég ciki kérdés számomra mit sikerült névvel feltennem (nem mondom meg melyik az) és ezt szeretném letörölni. A gond ott van hogy nem emlékszem a jelszóra. Sem az e-mail címem jelszavára ami hotmail.com-al végződik. Ott is rámentem az elfelejtett jelszó opcióra de nem tudok annyi adatot a fiókról ami szükséges lenne és nem tudnak segíteni hogy újra visszakaphassam amit nagyon rég használtam e-mail címet.. mit tegyek?

2016. aug. 5. 14:53
 1/10 A kérdező kommentje:
most nem azzal a fiókkal írok természetesen.. nem tudok abba belépni..
2016. aug. 5. 14:55
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy haszontalan kérdésről de mégsem képesek letörölni miután megkerestem az oldal egyik üzemeltetőjét.... beírom a Google-ba a nevem és ez a kérdés jön elő mint harmadik találtat. kicsit sem bélyegez meg...
2016. aug. 5. 14:57
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy haszontalan kérdésről van szó*
2016. aug. 5. 14:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha megkerested az üzemeltetőt, és nem törlik, akkor kész. Nem tudsz mit tenni.
2016. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
majd a Google segít. éppen a keresési találatot próbálom eltűntetni.
2016. aug. 5. 15:21
 6/10 j-eszköz válasza:
Vállald múltadat. A múltat nem lehet kitörölni. A múltat csak felhasználni lehet jelenünk és jövőnk jobbítására. Ne nyugtalankodj miatta.
2016. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
11 évesen vállalhatatlan formában elég égő kérdést és válaszok között található kommenteket írtam amit már milliószor megbántam. sőt, az egész gyermekkori internethasználatomat megbántam :)
2016. aug. 5. 15:25
 8/10 j-eszköz válasza:
Más is van így ezzel. :-)
2016. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha az oldal már nem is tud segíteni, a Google-nek benyújtottam a kérelmemet :D
2016. aug. 5. 15:36
 10/10 A kérdező kommentje:
Siker, a Google eltávolította a találatot :D
2016. aug. 8. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!