Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit kell elkövessen egy...

Mit kell elkövessen egy felhasználó, ahoz, hogy töröljék őt a modik az oldalról?

Figyelt kérdés

2013. szept. 8. 23:09
 1/8 cathilina ***** válasza:
86%
Mondjuk ha folyamatosan anyázol, rasszista beszólásokat írogatsz, meg mondjuk az egyéb kérdések kategória depressziós kérdezőit szerencsétlen lúzernek nevezed, akik nélkül a világ csak jobb lenne, azzal valószínűleg előbb-utóbb eléred, hogy kitiltsanak.
2013. szept. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Pl nem szeretik ha igazad van velük szembe ,és ezt szóvá teszed kérdés formájában.
2013. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Például írhatsz is nekik e-mailt, hogy szűntessék meg a felhasználói-fiókodat ;)
2013. szept. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és van egy kiscsaj , ő folyton trollkodott régebben ,néha még káromkodott is, na ő már nem is tudom, hányszor regizett ideXD
2013. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

én nem szeretném törtöltetni magam a gyakról, csak érdekelt.


még írhattok választ

2013. szept. 9. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"terhes vagy", "szilvásbuktát, mert azt szeretem", és hasonló válaszokat írj, lehetőleg 18 év alatt a szexualitás topicba.
2013. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
pl. kemény por-no oldalakra mutató linkeket terjesztesz...
2013. szept. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Néhány kérdést sem szeretnek, pl, hol lehet venni "iratokat".
2013. szept. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!