Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A főbérlőm? . ( többi lent)

A főbérlőm? . ( többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval a főbérlőm kemény 1 napot adott a kiköltözésre, mondván hogy hanyagul tartom a házat. Ami azt jelenti, hogy a ház mikor beköltöztem egy putri volt azt mondta hogy takarítani fog, de ez nem történt meg. Az en szemetemet lévén nincs még kuka sem, az udvarra teszem ki. Egy nap jött azzal hogy hogyan tarthatom így az ő házát, meg hogy nagyobb a rendetlenség, mint mikor beköltöztem.... Szerződésem nincs ,((tudom buta vagyok) mivel tudom hogy a lopja az áramot ezért gondoltam hátha vissza támadhatok ezzel. Nnem is tudom, hogy hogyan képzeli, hogy még haladékot sem ad a ki költözésre. Ha van valami ötletetek kérlek segítsetek. Köszi.

2016. aug. 5. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel nincs szerződés, akár aznap kidobhat. Te is nyugodtan jelezheted, hogy lopja az áramot vagy feketén adja ki a lakást, de csak akkor foglalkoznak a bejelentéseddel ha neved adod hozzá vagyis nem névtelenül teszed. Ebben az esetben te is számíthatsz a NAvtól pénzbírságra.
2016. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen .
2016. aug. 5. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!