Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sims 3-ban hogyan tudom...

Sims 3-ban hogyan tudom fel-le csúsztatni a tárgyakat a falon, illetve rácsra igazolódástól függetlenül forgatni a bútorokat?

Figyelt kérdés
Ismerem a moveObject nevezetű csaláskódot, gondoltam annak segítségével kell valahogyan trükközgetni, de erre az opcióra még mindig nem tudtam rájönni. Előre köszönöm annak, aki segít:)

2016. aug. 5. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem Altot kell nyomni közben, de már rég játszottam vele, nézd el nekrüem, ha nem.
2016. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, próbálkoztam az Alt gomb lenyomása közben, de azzal nem tudom úgy elforgatni a dolgokat, csak az eredetileg meglévő átló helyzetbe.
2016. aug. 7. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:

A képeket meg polcokat a falon alapból tudod csúsztatni fel-le, csak odaviszed a tárgyat a falhoz, lenyomod a bal egérgombot és húzod magad felé az egeret vagy el magad felől. Egy zöld nyíl mutatja majd.

Forgatni 45 fokban gondoltad? Az is alapból van a játékban, csak az egeret kell megfelelően forgatni, amíg azt nem csinálják a bútorok, amit te akarsz.

A rácstól független mozgatás, úgy tudom, csak a Sims 2-ben volt lehetséges. Épp a múltkor nézegettem ezzel kapcsolatban, de nem találtam sajnos.

2016. szept. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, végül sikerült rá találnom a kódra:D

A disableSnappingToSlotsOnAlt kód volt amit kerestem, ezzel tudom mozgatni a képeket függőlegesen, viszont átlósan nem mindig jön be.

Még arra is kíváncsi voltam, hogy például mikor a konyhapultra felteszünk egy vázát, azt hogyan lehet oda helyezni ahova mi akarjunk, mert ugye az mindig csak odaugrik ahol neki kényelmes, viszont láttam videót, ahol azokat is kedvükre tudták mozgatni.

2016. nov. 3. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!