Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elkaptak bolti lapáson, de...

Elkaptak bolti lapáson, de rendőrt nem hívtak. Ami büntetést szabtak az ki lett fizetve. Lesz ennek bármi nyoma az erkölcsi bizonyítványban?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt semmi hivatalos eljárás, akkor nem.
2016. aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak jegyzőkönyvet vett fel a biztonsági őr, de utána nem kaptam semmi hivatalos papirt. (1 éve történt a dolog) akkor megnyugodhatok igaz?
2016. aug. 5. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Én amondó vagyok hogy nem . Hallottam egyszer fél füllel, hogy valaki egy multiban azt hazudta, hogy megkívánta az almát és azért kezdte el enni vásárlás közben (lefülelték, elkapták) de a táskájába is volt alma pechjére xD . Ki hívták a rendőröket, aztán a rendőrösre is járnia kellett . Ehhez képest olyan munkahelyei voltak azóta, hogy bárki az agyát dobná el . Közöttük én is aki tiszta erkölcsű, makulátlan mégis az " árok partján heverek " .
2016. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mármint ki szabott ki büntetést és milyen alapon?
2016. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Eszter76 ***** válasza:
Dehogy lesz! Ha jól értem, nem volt hivatalos eljárás. Ebben az esetben nyugi, zsebre dolgozott az a biztonsági őr is, a jegyzőkönyvet meg már rég összetépték...
2016. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!