Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miraculous katicabogár és...

Miraculous katicabogár és fekete macska kalandjai melyik részében jönnek össze és mikor fedik fel egymás előtt a másik énjüket?

Figyelt kérdés
Láttam olyan képeket a neten ahol nincs rajtuk álarc csak hősruha, és olyat is hogy a normál életben csókoloznak.
2016. aug. 5. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az eddig megjelent részek közül egyikben sem lepleződtek le, és/vagy jöttek össze és még jó sokáig nem is fognak. Ez egy remek marketingfogás, mindenki ezt várja, ezért mindenki meg akarja nézni a következő részt. Nagy nézettség->sok pénz.

A képek, amiket láttál, csak fanartok, néhány néző otthon ilyen rajzokat készít szórakozásból, vagy, mert "jön rá a sok like".

A csók valódi volt, de fekete macska nem volt eszénél és a későbbiekben nem emlékezett rá, így nem sokat ért. :/

2016. aug. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2016. aug. 6. 08:21
 3/4 anonim válasza:

Én olvastam egy olyan hírt, hogy a 2017-ben megjelenő 2. vagy 3. évadban (mindkettő abban az évben jelenik meg csak nem tudom melyikben lesz állítólag)felfedik kilétüket és, hogy Marinette megtudja ki Fekete Macska :D Egy videóban olvastam, belinkelem, hátha látsz ott még valami érdekességet a 2. évadról :D

Link: https://www.youtube.com/watch?v=YVnB8GXa85w

2016. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ☺
2016. aug. 7. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!