Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az egyetemen a gólyatáb...

Milyen az egyetemen a gólyatábor? Felvettek meg minden és most azong gondolkodom menjek vagy sem, Vélemény?

Figyelt kérdés

BGE PSZK-re megyek, (pénzügy számvitel)

néztem hogy mikor lesz a gólyatábor, vélasztani kell láttam hogy melyikre megyek, stb

de amugy itt az egész karnak együtt van a gólyatábor vagy külön osztják majd be hogyszakonként lesznek a diákok?

és milyen szokott lenni? milyen feladatok vannak?

Valaki tudja esetleg hogy idén hol lesz? mert nem láttam xD

Szívesen fogadok bármilyen véleményt tanácsot stb.



2016. aug. 6. 11:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%

Menj, ha szeretsz be*szni, ha szereted az olcsó szar piákat, ha szeretsz a saját hányásodban fetrengeni, drogozni, és nem félsz, hogy önkívületi állapotodban valaki berángat a WC-be és megerőszakol.


Ne menj, ha nem tetszett a Project X című film, ha nem vagy hardcore bulizós alkat, ha undorodsz az olcsó piáktól, ha nem vagy drogos, és félsz attól, hogy megerőszakolnak.


A te választásod, én nem mentem, és azok alapján, amiket meséltek nem bántam meg.

2016. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Első csak túlzottan nyávog.


Nézd, mindenképpen érdemes elmenni, mert ott meg fogsz ismerkedni egy csomó szaktársaddal, és nem leszel annyira egyedül, mint én az első félévemen, kb mindenkivel így csak köszönőviszonyban voltam, és egyedül nekimenni egy szaknak, nagyon nehéz.


Én SZIE-s vagyok, de szerintem ez mindegyikre igaz.

2016. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Carragher_x ***** válasza:
42%

Az első válaszolót még minősíteni is felesleges...


Kérdésre a válasz:

Jó:) Pár napot végigbuliztok, legyél nyitott, engedd el magad és jól fogod érezni magad.

A helyszínt nem is fogod megtalálni, mert általában meglepetés s szintén általában az egész karnak együtt van.

Feladatok a vicc, ivás, gátláslevetkőzés szentháromság köré épülnek:)

2016. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

Utolsó, téged is felesleges minősíteni, hogy ennyi alapján így megítélsz...


Nekem ez a véleményem, és idézem:"Szívesen fogadok bármilyen véleményt tanácsot stb."


Szóval hol itt probléma? Oké, kissé nyersen fogalmaztam, de elismerem, sajnos ez így szokott lenni máskor is. Egyébiránt pedig sok egyetem esetében igaz is, akár tetszik, akár nem.

2016. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
Ja, és kettesnek üzenem, hogy én tökéletesen elvoltam első évben, anélkül hogy elmentem volna, semmi gondom nem volt. Persze én amolyan magányos farkas típus vagyok, de attól még aki hasonló mentalitású, mint én, simán megcsinálja ugyanezt. Ezért írtam, hogy ez csak az én véleményem.
2016. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Kettes vagyok.

Nos nézd, ha te egyedül csinálod végig az egészet, barátok és társak nélkül akkor egészségedre, de sokkal nehezebb és sokkal nagyobb szívás, mintha lennének olyanok akikben egy minimális szinten megbízhatsz.

2016. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Én is BGE-PSZK-ra megyek,de valószínű,hogy kihagyom a gólyatábort...egyáltalán nem vagyok bulizós,piálós,vetkőzős fajta és szerintem az életre szóló barátságok sem ott köttetnek.Ráadásul nekem nem tetszik,hogy nem mondják meg hol lesz...20.000 ft-ért nem volna rossz tudni :D egyébként meg ha mindenki részeg,nem is biztos,hogy emlékeznek majd rád az első napon :D szerintem a regisztrációs napokon is jól lehet ismerkedni :)
2016. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
Kettes, az, hogy kinek szívás, nézőpont kérdése, de azért később megismertem pár szaktársamat, akiktől kérhettem segítséget, ők is tőlem, de nem a barátaim, és egyébként is teljesen senkiben nem bízom a szűk családi kört kivéve. De el fogadom, hogy neked ez nem tetszik.
2016. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Carragher_x ***** válasza:
83%

Kedves első!

Semmiféle probléma nincs, neked van egy véleményed, nekem meg szintén van egy az olyan paranoiás betegekről, mint te. Elfogadom a véleményed, csak épp annyira hitványnak tartom, hogy az első hozzászólásomban nem akartam rá feleslegesen karaktereket pazarolni.

Egyébként természetesen le lehet egy életet barátok nélkül is élni. Csak épp nem igazán érdemes:)

2016. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Oké, így már más, de abból az elejtett félmondatból nekem nem úgy tűnt, mintha elfogadnád, hogy valakinek lehet más véleménye is.
2016. aug. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!