Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérdésem az hogy ha valaki...

Blani63 kérdése:

Kérdésem az hogy ha valaki köz foglalkoztatott milyen jogai vannak? Vagyis én 2014 jan 1-től a helyi suliban valami előny illethetne e engem jogilag?

Figyelt kérdés
2014 jan 1-től a helyi suliban mint takarító köz fogis vagyok.2015ben elment nyugdíjba egy munkatársam aki közalkalmazottként volt bejelentve . úgy volt hogy helyette én leszek bejelentve, na de az iskola titkárt le minősítették takarítónak mert nem elég az iskolája és nem akarták elküldeni mivel 2017be nyugdíjba megy. Most is elment egy közalkalmazotti munka társam és most sem engem vettek fel helyette hanem egy másik telepűlésről a közvetlen munka adóm az intézmény vezető pedig felterjesztett és ragaszkodna hozzám de a klikk vezetője most hogy szét oszlik megpróbálnak bedugni ide is embereket ezért én maradtam és az klik vezető véleménye az hogy engem bármikor tud közfogiban foglalkoztatni. Igen csak azért nem mindegy a fizu sem mert 20000 -el kevesebb.

2016. aug. 6. 12:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!