Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő hogy eljárok...

Csontianyja kérdése:

Mennyi idő hogy eljárok vizsgálatra és meglesz a fogszabályzóm?

Figyelt kérdés
16 éves leszek szeptemberben és szükségem lenne fogszabályzóra de csak 1 hónapom van hogy beleessek abba a támogatásba. Van esély rá hogy egy hónap alatt meglesz?

2016. aug. 7. 09:23
 1/7 anonim válasza:

Nálunk ugy volt hogy ha elkezdtem a kezelést és befizettem az árát akkor már mind1 volt hogy hány éves vagyok 

De ez a támogatás szerintem 18évrs korig van nem?

2016. aug. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én úgy tudom 16 éves korig
2016. aug. 8. 12:21
 3/7 anonim válasza:
Szia! Én 13 éves vagyok. Igazából az, hogy mennyi idő, attól is függ hová mész. Az egyik barátnőm a Heim Pálhoz tartozó rendelőbe ment, és már fenn is van neki. De azért az sem 1 hónap volt. Viszont én az SZTK-ba mentem, januárban mentünk az első megbeszélésre, és csak holnap veszik le a mintát. Remélem valamennyit tudtam segíteni :) (és én is úgy tudom,16 évesig van, de azt hiszem addig, amíg be nem töltöd a 17. életéved, de azért nem adom a nyakam 😁)
2016. aug. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem köszi :)
2016. aug. 8. 21:07
 5/7 anonim válasza:
Szia, én Heim pálban voltam, most töltöttem a 17-et,es támogatással kapom :) márciusban voltam először, májusban mintavetel, júniusban konzultáció (kezelés menete, ideje, és persze a pénz.) október 14-en teszik fel. :) (nem tw
2016. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia, én Heim pálban voltam, most töltöttem a 17-et,es támogatással kapom :) márciusban voltam először, májusban mintavetel, júniusban konzultáció (kezelés menete, ideje, és persze a pénz.) október 14-en teszik fel. :) (nem tudom még, hogy milyen szint válasszak, úgyhogy érdekelnek a tippek :))
2016. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszokat :)
2016. aug. 15. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!