Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv. Minecraft 1.7.2-ben...

Üdv. Minecraft 1.7.2-ben eltűnt a névvel ellátott pipim. Segítség?

Figyelt kérdés
Az lenne a baj, hogy kiszökött a csirkém és nem találom. Név cédula van rajta. Túlélőbe játszom. Valaki nem tud valami megoldást hogy találjam meg? Már egy ideje keresem de semmi :( segítség?

2016. aug. 7. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehéz megmondani, hogy mi lehet a gond. Annyit tudok, hogy ha csak egy kerítés választja el az állatokat a külvilágtól, néha át szoktak glitchelni a külvilágba, szóval nézz szét a környéken. (Én az állatkarámaimat úgy szoktam megcsinálni, hogy leások 2 blokknyit, és abba a "lyukba" helyezem be az állatokat. Kerítést fölülre rakok, és létrával lehet le/fölmenni. Így csak én jutok le vagy fel, az állatok nem.) Ha véletlenül épp egy barlang tetejére építetted a karámot, akkor az is lehet, hogy egy hasonló glitch miatt lekerült a barlangba (ilyet még nem láttam, ez csak spekuláció), szóval esetleg áss le, és nézd meg, hogy nincs-e földalatti lyuk ott, ahol a csirkét tartottad.


Ha ez nem oldja meg a dolgot, hát, akkor fogalmam sincs. De ha ocelotok vannak a környéken, azok megtámadják a kiszökött csirkéket, szóval ilyen esetben ne reménykedj abban, hogy viszontlátod.

2016. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, nagyon segítőkész vagy, de nem ez a baj. A házban tartom mint kisállatot és kiszökött az ajtón mikor bejöttem. Már szétnéztem. Nem találom. Ocelot nincs a közelben se dzsungel.
2016. aug. 7. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Víz van a közelben? Lehet, hogy besétált a vízbe, és megfulladt. A legtöbbször az állatok fenn tudják tartani magukat a víz felszínén, de hát erre is vannak sajnos kivételek. Más ötletem nincs. R.I.P. csirke. :(
2016. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DEEE_mlg válasza:

Hát ha egy kis csalással szeretnéd megoldani magadra tudod teleportálni,vagy magadat rá:

te -> csirke : /tp @p @e[name=Csirkeneve]

csirke -> te : /tp @e[name=Csirkeneve] @p


A "Csirkeneve" helyett ird be azt aminek elnevezted

2016. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!