Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Youtube videós akarok lenni...

Youtube videós akarok lenni de nem tudom hogy kezdjek bele. Adtok ötletet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az lenne az elsöszámú bajom, hogy nem tudom, hogy, mondjam meg a családomnak, mert mi nem az a fajta ,,minden elmondok ami bánt" típusu vagyunk.

A második mef az, higy fogalmam sincs hogy kedjem el.


2016. aug. 7. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy egy jó és sikeres youtube csatornát elindíts, ahhoz kéne valami alapkoncepció. Ha ennyire ötletszegény vagy hogy tőlünk várod el hogy megmondjuk hogy miről szálljon, akkor kár is bele kezdeni, mert halálra van ítélve az egész.
2016. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáltad már úgy, hogy feltöltesz egy videót? Mellesleg előbb tanulj meg helyesen írni.
2016. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gnoomage ***** válasza:

1. Miért kéne elmondani a szüleidnek? Nem szervet adományozol...

2. Remélem a 007 azért van mert szereted a kémes filmeket, nem pedig a születési éved, mert ha csak a nagy csatornákat nézzük, 90-95% min olyan 15 körül vannak...

3. Ha nincs ötleted ne kezdj neki! Semmi értelme ha 5 percig szuszogsz a videóban, remegve mondasz 5 szót és csókolom...

2016. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A fogalmam sincs, hogy kezdjem el az azt jelenti, hogy nem tudom, hogy kell csatornátcsinálni.

A többi megy.

2016. aug. 7. 23:49
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak rosszul fejeztem ki magam....

Ez nálam megesik.

Xd

2016. aug. 7. 23:50
 6/7 anonim ***** válasza:
kezdés képpen tanuld meg használni a googlét.. vagy a videókat is mi vágjuk meg helyetted a jövőben?
2016. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már addig nem jutsz el hogy csatornát tudj csinálni, akkor tényleg teljesen felesleges erőltetni az egészet.
2016. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!