Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy működik a Bongo?

Hogy működik a Bongo?

Figyelt kérdés
Szóval arra lennék kíváncsi, hogy ha sms-t küldünk Bongonak, akkor mi alapján rakja ki a facebookra, instagramra vagy bármilyen közösségi oldalra? És ha egyszer írunk neki utána írogatni fog és az nekünk pénzbe kerül? Vagy olvastam, hogy ha írjuk neki a nevünk és a lakhelyünk után, hogy 'stop', akkor utána válaszol nekünk, de nem "zaklat" tovább...ez így van, vagy rosszul tudom?

2016. aug. 8. 19:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és ne szóljátok le, hogy ez hülyeség, meg engem, hogy hülye vagyok, mert sms-t akarok neki küldeni...aki hülyeségnek tartja az ne foglalkozzon ezekkel a kérdésekkel. AZ értelmes és hasznos válaszokat előre is köszönöm :)
2016. aug. 8. 20:54
 2/3 merci136 válasza:

[link] <----használat


[link] <----- honlap


itt mindent megtalálsz ;)

2016. aug. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez egy nagy baromság!Semmi értelme csak valami szöveget berak ÖTSZÁZ NYOLC forintért. És persze pozítívat hogy a natív gyerekek még többet kérdezzenek aztán jönnek a tízezres számlák és a gyereket meg szidják!Szóval ez a Bongo egy pénzkidobás!Nem ajánlom senkinek!Ja és ha akarod nagyon akkor vedd figyelembe hogy engedélyeztetni kell az emeltdíjas SMS-t
2018. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!