Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincsenek barátaim, nem...

Nincsenek barátaim, nem vagyok jó kapcsolattartó, sokan vannak így vele? Pontosabban van egy barátnőm akivel kb. havonta találkozom, előtte is mindig volt egy-egy, de mindig valami miatt megszakad a kapcsolat.

Figyelt kérdés
A korábbiakkal pl akkor távolodtunk el, mikor 3 műszakba kerültem, és nem volt kedvem, energiám társasági életet élni. Az is közrejátszott, hogy összeköltöztünk a párommal, nem éreztem fontosnak az egyéb kapcsolatokat, hiába hívtak ide-oda. Most inkább a párom régi jó barátaival és azok kedveseivel találákozunk NÉHA. Korábban elkeserített ez a barát-téma, de mostmár rájöttem, így érzem jól magam, nem vagyok képes arra, hogy fenntartsam a barátságokat, pedig most rá is érek, mert kismama vagyok. Arra lennék kiváncsi, sokan vannak-e így ezzel.
2008. szept. 30. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is kismama vagyok!Nekem sincsen kimondottan legjobb barátnőm!Vannak ismerőseim(inkább így fogalmaznám meg) akikkel hébe-hóba találkozunk!Engem viszont zavar,mert jó lenne egy pár,akikkel eltudnánk menni ide-oda,vagy egy barátnő,akivel olyan tényleg jó kapcsolatban van az ember!De mindezt kárpótolja a férjem,aki Nekem a mindenem!:o)
2008. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátság túlértékelt. Ha így érzed jól magad akkor lelked rajta, ha barátokra vágysz akkor tegyél érte. Én személy szerint utálom a társasági rituálékat és az egyetlen ember akinek a közelségére vágyom az a kedvesem. Így is lehet élni és teljes, boldog életet vezetni, te tudod neked melyik esik jobban.
2008. szept. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is kismama vagyok, és én is ugyanebben a cipőben járok. Viszont még rátesz egy lapáttal, hogy a párom sokat dolgozik.

Gondolkodtam én is rajta hogy lehet én rontottam el hogy nem tudom tartani a kapcsolatot, de rájöttem hogy nem nagyon vagyok társasági lény, másodsorban pedig telnek az évek, és más lett az érdeklődésünk. Nem távolodtunk el teljesen egymástól, csak kevesebbet beszélünk, találkozunk. Sajnos.

2008. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen sokan vannak így, de ez még a jobbik eset. Vannak olyan emberek akik se társaságban, se egyedül nem szeretnek lenni. Ilyen vagyon én, gyűlölöm is magam ezért.
2008. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nagyszájúskodásnak tűnik, de vállalható: ismerd meg önmagad :) Nekem hozott hasznot, hogy "leültem magammal" megfejteni pár dolgot, amit lényegesnek találtam. Mégpedig akkor, amikor végképp nem mehetett pár dolog a régiben tovább. Fontos adalék: ha akarod, ha nem, a dolgok egy része nem befolyásolható: vagy effektíve örök érvényűek, vagy mindenképpen változásban vannak. Ilyenek miatt aggódjon, akinek hat anyja van, van annyi teendő enélkül is...
2008. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!