Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindig...

Miért van az, hogy mindig mindenért sírok? Elhiszem, hogy érzékeny vagyok de ne már ennyire. Mit tehetnék ellene? Hogyan fogjam ezt vissza?

Figyelt kérdés
Barátom ki nem állhatja,hogy én majdnem mindennért sírok.Például ha véletlenül összekapunk enyhén,akkor én sírok mert azt veszem a fejembe,hogy elveszítem. Ha valami bánt már pityergek. Mindig azt kéri tőlem,hogyáltozzam meg,ne legyek gyerekes. Örököltem, de hogyan tudnám azért ezt megakadályozni,hogy ne mindenét sírjak?!
2016. aug. 9. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A párod is túlérzékeny, hogy ilyen apróságot nem tud elviselni. Kérdezd meg tőle: "Jobban esne neked, ha inkább bunkóznék veled?"
2016. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 striga ***** válasza:
Volt nekem is egy ilyen időszakom, de szerencsére elmúlt. Remélem neked is el fog múlni. A barátod pedig kellene támogasson és megértsen. Valahogy nyugtasd le magad és ne gondolj egyből a rosszra.
2016. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Igazatok van.
2016. aug. 10. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!