Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Édesanyámmal nem nagyon jó a...

Édesanyámmal nem nagyon jó a viszonyunk, évek óta engem hibáztatnak itthon mindenért! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
talán ha bővebben kifejtenéd, esetleg tudnánk segíteni is...
2015. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak nagyon össze vagyok zavarodva! Na szóval bármit csinálok semmi nem jó, meg öcsém is ha valami rosszat csinál akkor is én vagyok hibás! Nem tudom mit tehetnék! Elore ks koszi a valaszokat!
2015. jan. 3. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Költözz el mihamarább. Ha azután már nem nagyon lehet hibáztatni az otthoni dolgokért. Akkor majd új bűnbakot kell keresniük. Ha majd öcséd is elköltözik, akkor meg egymást fogják hibáztatni.
2015. jan. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ! kattogott az agyam hogy elmegyek itthonról és barátommal beszélgettünk arról hogy mihamarabb hozzá akarok költözni, de azt mondta hogy hamarosan mehetek! de nekem már nagyon elegem van!!
2015. jan. 5. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!