Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egyáltalán...

Mit csináljak ha egyáltalán nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Ez lesz a harmadik éjszaka. Vasárnapról hétfőre még aludtam 3órát. Ma már egyáltalán nem tudtam. Napközben sem. Kimentem kicsit sétálni, másra nem volt erőm.
2016. aug. 9. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én se tudok, bár, most még csak 28 órája vagyok ébren. Ez nálam is nagy probléma, gyakran előfordul. Én általában tv zek, meg sétálgatok a városban. Mikor úgy érzem hogy már nagyon kimerült vagyok, és próbálok aludni( de sajnos ilyenkor se megy az elalvás), akkor rásegítek zenével vagy vudeókkal. Például megnyugtató és álmosító nézni olyan videót ahol maszíroznak valakit, vannak ilyen youtube videók ajánlom őket:) a másik meg a relaxációs zenék. Ha ezek sem segítenek, szerintem fordulj pszichológushoz, ennek általában lelki oka van, hátha ö kideríti mi az és segít rajta:) de gyógyszerekkel vigyázz!
2016. aug. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én éjjel nem merek sétálgatni. Teljesen fáradt vagyok, de amint lecsukom a szemem, minden átmegy rajtam. Remélem sikerül végre aludnom, mert ez ígx nagyon rossz.
2016. aug. 10. 04:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!