Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel tudnám erősíteni a...

Monakritika kérdése:

Mivel tudnám erősíteni a basszust?

Figyelt kérdés

Végre 1 év után készen van a legnagyobb hangfalam 60cm magas és 40cm széles kb 15cm vastag . a mélynyomó gey sal spa 3040 a magast nem tudom . csináljak neki több reflexet vagy tömjem ki basszus javító szivaccsal?

[link] [link]

A hangváltó saját gyártmány tekercs+kondi



#hangfal #bözsinéni_várj_már_ez_má'_vo't
2016. aug. 10. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A 15 centiméter "vastagság",vagyis mélység az édeskevés!Nem elég a doboz űrtartalma,valószínűleg azért nincs elég mély tartomány.Szóval jobban jársz, ha újat építesz!
2016. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megmértem és 20 cm vastag. Nem csinálok újat hanem készítek mellé egy 50cm széles 55 cm magas 40 cm vastag mély ládát az jó ötlet lenne?
2016. szept. 3. 22:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a segítséget elkezdtem dolgozni a másik hangfalon... Kiderült a mély + a magas se passzolt csoda hogy működött.
2016. nov. 20. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!