Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy kellek...

Miért van az, hogy kellek neki, de alig érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány. A sráccal jó a viszonyunk, eleinte sokat érdeklődött, kedvesebb volt. Most kicsit fura, hogy mikor talizunk jól érezzük magunkat, és utána alig keres a kovetkezo találkozásig :(


Tudom, hogy bennem is van sok hiba... Mi lehet az oka? Mit gondolhat?


2016. aug. 11. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legtisztább, ha megkérdezed tőle, hogy miért van ez. Vagy esetleg azt várja, hogy Te keresed-e és ebből próbál következtetni, hogy hogyan viszonyulsz hozzá. Néha kereshetnéd, írhatnál neki, biztosan jól esne neki. De a legegyszerűbb módja, ha rákérdezel bátran. :)
2016. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt.

Eleinte jobban féltem hogy lemaradok, aztán már láttam hogy biztonságos a kapcsolatunk, nem kellett annyira 'hajtani'. A barátnőm reakciója ugyanez volt mint a tiéd, félreértette talán, ő is félt hogy valami elromlik.

Ez volt 16 évvel ezelőtt, és ma is együtt vagyunk.

2016. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Igazából mikor írok neki, akkor az szokott visszatartani, hogy mivan ha hülyének néz, hogy keresem, meg hogy miket irok... De lehet csak én gondolom így.

Utobbi időben én irtam inkább neki. Ezért nem ertem, hogy ő miert nem keres annyit. Multkor úgy írt rám :"Lesz valami?"

2016. aug. 11. 13:01
 4/4 A kérdező kommentje:
2.válaszloló: Huh, de jó lenne ha nalunk is így lenne :)
2016. aug. 11. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!