Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdeklődik irántam? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklődik irántam? Vagy inkább tényleg hagyjam?

Figyelt kérdés
Pár napja beszélgetek egy fiúval, aki belsőre bejön (külsőre annyira nem). Először tök kedves volt, kérdezgetett tőlem ő is, aztán mostanában amit írok, és belekérdezhetne dolgokba, nem kérdez. Inkább csak én érdeklődök, ő csak néha. De mindenre visszaír valamit, amit írok. Viszont tegnap reggel írt, hogy mizu, szóval lehet nem ignorál. Arra gondoltam, hogy mivel fogynak a témáink, és a beszélgetésben nem nagyon kezdeményez, jobb lenne lezárni inkább ezt a beszélgetést. Ti hogy látjátok? Inkább hagyjam, vagy próbáljak még vele beszélgetni?

2016. júl. 23. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet fellendítené a beszélgetést egy személyes találkozó.
2016. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak par napja beszeltek akkor sztem meg probalkozz:) kerdezd meg miket szeret es probalj arrol beszelnk neki:D de ha nem megy egy ido utan sem akkor hagyd.
2016. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Személyesen nem hinném, hogy eljönne,és lehet nem nekem, lányként kéne elhívnom őt akárhova. :/
2016. júl. 23. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Akivel néhány nap után nem lehet megfelelően beszélgetni, azzal szerintem nem kell erőltetni. Ha egy picit továbbgondolsz, akkor egy kapcsolatban felmerülő problémák megbeszélése is így zajlana? Mert akkor az veszett dolog. Ráadásul ha külsőre sem jön be, akkor tényleg nem erőltetném. Nekem fontos a külső és a belső is (ahogy szerintem sokaknál, csak maguknak sem akarják bevallani, "mert az rossz", ha a külső is), szóval nálam nem igazán merülne fel folytatás.
2016. júl. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy személyes találkozó valóban jobb lenne. H aszemtől szembe vagyok rájöhetsz, jhogy lehet, hogy azért nem érdeklődik, mert nincs tapasztalata, ezért fél, vagyis... Szóval a testbeszéd fontos. Ha látod, hogy fél közeledni hozzád te is mesélhetsz ám sokat! A suliról, miért ezt választottad, jók-e a tanárok, aztán: mit csinálsz a szabadidődben, mik a jövőv terveid, és hogy miért szeretsz annyira repülőn utazni ;-)


Szóval rengeteg lehetőség van. Ha meg látod, hogy nem jössz be neki, ne keseredj el, lesz majd más, aki elfogad úgy, ahogy vagy :) <3

2016. júl. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!