Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor mi van?

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Most akkor mi van? A One direction szétmegy örökre vagy vissza jönnek? Tudom rengeteg ilyen kérdés van, de nem hagy nyugodni ez a dolog. Sok mindent olvastam de mindig mást, ezért nem tudom mi van! Kérlek segítsetek ha bármit is tudtok róluk írjátok ide vagy privátba is lehet! Csak értelmes válaszokat várok! Aki nem szereti őket az maradjon csendben! Köszönöm!

2016. aug. 12. 00:51
1 2
 11/13 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Persze, ha úgy nézzük van rá esély hiszen sokszor megígérték és a rajongókat kiakasztaná a gondolat, ha vége lenne. De 2017-ben 100%, hogy nem. Na, de majd talan 2018-ban. Reménykedjünk Directionerek!💕
2017. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Visszatérnek, ne aggódj. :)

Niall nemrég azt mondta, hogyha ebben a pillanatban térne vissza a One Direction, neki már a cucca össze van készítve.

Niall már készen áll a banda összeállására, a kérdés az, hogy a többiek mikor állnak rá készen, vagy, hogy egyáltalán ők vissza akarnak -e térni. Mert úgy néz ki, Louis és Liam is nem sokára vissza szeretnének, de Harry nem úgy tűnik..

2017. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hála isten remélem a büdös életbe nem térnek vissza ezek a megnevezhetetlen díszb*zik a zenének nem nevezhető nyávogásukkal
2018. ápr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!