Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért támadnak egyszerű...

Miért támadnak egyszerű kérdésért gyk-n?

Figyelt kérdés
Feltettem egy egyszerű kérdést, és nem is a kérdéshez kapcsolódó offok jöttek.. Hogy én és a szüleim milyen felelőtlenek vagyunk...

2016. aug. 12. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok a megmondó ember ,aki mindig mindent jobban tud. XD
2016. aug. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Név, arc nélkül sok ember ilyen. Név alatt természetesen a valódi nevet értem. Ide járnak levezetni a feszültséget.
2016. aug. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kérdésem annyi volt, hogy mit lehetne kezdeni egy sebesült macskával amíg nem jön orvos. És letámadnak. Olyan rosszul esik. Üzenetben azt is megkaptam,hogy putris cigány vagyok, hogy nem törődök a macskámmal stbstb..
2016. aug. 12. 09:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz ilyen kötekedő emberekkel, nem ér annyit, hidd el.
2016. aug. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az állatok kategória az maga az állatkert. Nagyon sok a hülye, meg a megmondó ember, de egyik másik olyan sötét mint az éjszaka..

Nagyjából mindenkit elhordanak minden hülye állatkínzónak, ők mindent tudnak, mindent jobban csinálnak (persze a valóságra kíváncsi lennék).

Ne foglalkozz velük.. nekem volt olyan kérdésem, hogy kapásból 2 válaszolót kellett elküldenem a kedves édesanyjába mire kaptam egy használható választ.

Na persze nem volt ilyen SOS szituáció mint neked de akkor is...

2016. aug. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!