Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy van ez anglul? :D többi...

Hogy van ez anglul? :D többi lent⬇

Figyelt kérdés

Ez lenne az:

Mész Bars and melody koncertre?

tudsz nekem autógrammot kérni úgy,hogy az van rajta,hogy Leotól Letinek meg,hogy Charlietól Letinek? És le tudnád nekem fotózni kérlek?? 14/l kérlek segítsetek nekem,FONTOS!!!



2016. aug. 12. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Are you going to go to Bars and Melody concert? Can you bring me a autograph, be upon it, that "From Leo to Leti" and "From Charlie to Leti"? And can you take a picture of them? 14/female help me, please, it is very important!!!
2016. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyom. Biztos nem hibátlan(bár ki tudja:D). De megérteni megfogja az illető
2016. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen <3 (az nem baj mert az illető sem perfekt angol,csak szoktunk néha beszélni ((nekem alap dolgokrol amit tudok:D))
2016. aug. 24. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!