Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy adrenalinfüggőnek van...

Egy adrenalinfüggőnek van esélye katonai pályán?

Figyelt kérdés
Szeretem ha nyomás alatt vagyok, ha veszélyes helyzetben vagyok, ahol nagyon kell koncentrálni. Ha nyugodt környezetben találom magam azonnal a mélyben vagyok, depressziós leszek. Úgy érzem magam mintha nem is élnék csak lélegzek.
2016. aug. 13. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ezt így előadod majd a pszichiáternek, biztos kivágnak.

Szóval ha tényleg katona akarsz lenni, akkor ne nagyon részletezd a furcsaságaidat.

2016. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Titusztitusz ***** válasza:
Hogy van-e esélye? Hát a katonai pálya PONT AZ ILYENEKNEK VALÓ akkor,amilyen te vagy...Én magam 5 évig voltam hivatásos,éshát én meg pont azért hagytam ott az egészet,mert túlságba is szerettem a nyugodt,biztonságos,egyhangu,kellemes életet...Éshát beláttam,hogy a katonáskodás,az ILYEN MENTALITÁSSAL nagyon nem nekem való...
2016. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
első! igen ettől tartok! Ezért is írtam ki a kérdést.
2016. aug. 13. 11:33
 4/5 A kérdező kommentje:
második hol szolgáltál? Idegenlégió?
2016. aug. 13. 11:35
 5/5 Titusztitusz ***** válasza:
Nem...Itt, a magyar fegyveres erőknél...
2016. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!