Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni hogy hogyan...

Tudnátok segíteni hogy hogyan kell rendelni ebay-ről?

Figyelt kérdés

Mivel ez egy angol oldal így még sosem rendeltem onnan. Ha valaki már rendelt onnan elmondaná a tapasztalatait? Gondolok itt arra hogy mennyire minőségi a termék mennyi idő alatt jött meg..stb.

Azt hallottam hogy ebay-ről úgy tudok csak rendelni ha megadom a bankszámlaszámom amiről ugye leveszi a pénzt. Ez mennyire veszélyes úgymond? Merjem megadni?

Nagyon néha rendelek az internetről akkor is magyar oldalakról. De most megláttam egy pár olyan dolgot ami nagyon megtetszett és Magyarországon nem kapható.

Szóval aki tud az segítene? Előre is köszönöm! :)



2016. aug. 14. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Maga az Ebay aukciós oldal, tehát nem magától az ebaytől rendelsz, hanem az ott regisztrált eladóktól. Az változó hogy melyik megbízható és melyik nem, de az értékelések sokat segítenek.


Paypallal tudsz fizetni, ezt átutalással is e lehet tölteni, ez így teljesen biztonságos.


A rendelés menete és a paypal regisztráció kapcsán elég sok netes oldal leírja a dolgokat.

2016. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

konyorgom elobb ezeket olvasd el..... pliiiiiiiz


[link]

2016. aug. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!