Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi adta meg a kedvet a...

Nektek mi adta meg a kedvet a One Piece-hez?

Figyelt kérdés
Nekem az Assassin's Creed.

2016. aug. 14. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak egyszerűen azt gondoltam elkezdem, aztán ha nem tetszik abbahagyom. Semmi különös.
2016. aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A barátom mondta mindig, hogy kezdjem el, de sose akartam neki állni látván milyen hosszú. Egy részt megnéztem, és félre is dobtam, hogy nem tetszik :D Pár hónappal később ismét adtam neki esélyt, de ekkor már több részt néztem meg egyszerre...hát beszippantott. Nagyon megszerettem :)Jelenleg is ez a kedvenc animém. 21/L
2016. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nos nálam úgy volt hogy minden animét láttam a Naruto.atw.hun (jó nem mindent) ezért kellet valami ami hoszzab és jó. Amikor elkezdet nézni az első részt nagyon szarnak találtam de a 10 rész körül már annyira megtetszett hogy le sem bírtam rakni és most a 753.résznél tartok
2016. aug. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és 15/F (én vagyok az utolsó kommentelő)
2016. aug. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Unokatestvérem kb 2 éve szülinapomon mondta hogy kezdjem el ezért meg is néztünk aznap az első 4-5 részt.Utána meg már függő lettem :D
2016. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi inkább 3-4 éve :D (jó lenne ha lehetne szerkeszteni a kommenteket :/ )
2016. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kb. 6 éve gondoltam, hogy elkellene kezdeni egy mangát.

Egy haverom azt mondta, hogy régebben nézte a One Piece animét és jó volt.

Így elkezdtem olvasni a One Piecet.

Nem bántam meg.

2016. aug. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 energy500 válasza:
Tesóm mutatta én meg gondoltam elkezdem mert tetszik és azóta nagy fan lettem :D
2016. aug. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!